Moj TV - TV Program za 200+ kanala

ponedeljak, 24.06.2024 20:50

UEFA evropsko prvenstvo 2024

Evropsko prvenstvo v nogometu, ki ga letos gosti Nemčija, bo že 17. najprestižnejše nogometno tekmovanje na stari celini. Za naslov najboljše nogometne reprezentance se bo potegovalo 24 ekip. Naslov bo branila Italija, Gruzija pa bo edina, ki bo na evropskem prvenstvu nastopila prvič. Slovenija se na prvenstvo stare celine vrača po 24 letih. Reprezentance se bodo najprej merile v skupinskem delu tekmovanja, iz katerega se jih bo v osmino finala uvrstilo 16. Torej najboljši dve iz vsake skupine ter še štiri tretjeuvrščene. Katera reprezentanca bo osvojila naslov evropskega prvaka, bomo izvedeli 14. julija, ko bo v Berlinu na sporedu finale.

Sakupljač kostiju
2000
Kino
Nepokretni forenzičar i predana policajka zajedno istražuju zagoneti slučaj ubistva
triler
  • THE BONE COLLECTOR
  • Ocjena: 2.5/3
  • 118min, SAD 1999
  • Denzel Washington, Angelina Jolie, ...
  • Režija: Phillip Noyce
2010
KAN A
Američka pita 3 - VenčanjeAmerička pita 3 - Venčanje
komedija romantika
Treći serijal "Američke pite" donosi nam zgode i nezgode na venčanju glavnog filmskog para
  • American Wedding...
  • Ocjena: 2/3
  • 96min, 2003
  • Jason Biggs, Seann William Scott, ...
  • Režija: Jesse Dylan
2330
KAN A
Zločesta učiteljicaZločesta učiteljica
komedija
Problematična učiteljica dati će sve od sebe kako bi osvojila privlačnog nasljednika